Meist

Tere tulemast Massruumi, teie usaldusväärseks partneriks WordPressi ja WooCommerce’i arendamisel.

Tanel Teemusk portraitAsutatud Eestis ning juhitud Tanel Teemuski poolt, kes on tuntud mobiilirakenduste arendamise valdkonnas.

Asutasime Massruumi selge vajaduse tõttu – väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel, kes soovivad digimaailmas edukaks saada, on sageli keeruline veebiarenduse partnerit leida.

Aastate jooksul on Massruumi meeskond lihvinud oskusi, laiendanud oma teadmisi ja hoidnud end kursis viimaste tehnoloogiatrendidega, et pakkuda klientidele parimaid võimalikke lahendusi. Meeskonna moodustavad pühendunud ja kogenud programmeerijad, kes aitavad oma teadmiste ning kogemusega.

Oleme võrdselt osavad nii uue veebisaidi loomisel, kohandatud teemade ja pluginate arendamisel kui ka olemasolevate saitide ülevõtmisel ja täiustamisel. Meie terviklik lähenemine tagab, et suudame vastata teie erivajadustele, olenemata sellest, kui suured või väikesed need võivad olla.

Usume pikaajaliste suhete loomisesse oma klientidega, kujunedes nende eduteekonna lahutamatuks osaks.

Meie fookus pole ainult teenuse pakkumine, vaid pigem meie klientide kasvu toetamine aidates neil täiel määral oma potentsiaal saavutada. Seetõttu on meie esimesed kliendid meiega tänaseni ja usaldavad meid jätkuvalt oma digitaalsete vajaduste rahuldamisel.

Meie põhjalikud teadmised WordPressist ja WooCommerce’ist ning meie kirg toetada ettevõtteid nende püüdlustes veebis edukaks saada, moodustavad Massruumi.

Liituge meiega ja arendame koos teie veebisaidid uuele tasemele!