Võta ühendust

Räägime teie WordPressi ja WooCommerce’i projektist ning sellest, kuidas me saame teie ettevõtet aidata

Email

Saatke meile sõnum

Me hindame teie huvi Massruumi vastu ja püüame teie päringule vastata võimalikult kiiresti. Tavaliselt võtame teiega ühendust 24-48 tunni jooksul.

Oleme Siin, Et Aidata Sul Muuta Oma Digitaalset Kohalolu

Massruum OÜ-s, sinu esmavalik innovaatiliste WordPressi, WooCommerce’i arenduste ja kohandatud iOS mobiilirakenduste jaoks, mõistame selge ja tõhusa suhtluse tähtsust. Elava linn, Tallinna südames asuva ettevõttena oleme pühendunud pakkuma sulle parimat võimalikku teenust ja tuge.

Miks Võtta Meiega Ühendust?

Ekspertiis Sinu Käeulatuses: Meie kogenud arendajate ja digistrateegide meeskond on valmis vastama kõikidele sinu küsimustele, alates tehnilisest toest kuni projektikonsultatsioonideni.

Kohandatud Lahendused: Huvitatud rätsepatööna valminud digilahendustest? Oleme spetsialiseerunud looma just sinu äri eesmärkidega ühtivaid kohandatud teenuseid.

Tagasiside ja Ettepanekud: Sinu tagasiside on meile hindamatu. See aitab meil oma teenuseid täiustada ja tagada, et vastame alati sinu vajadustele.

Partnerlus Päringud: Otsid koostöövõimalust? Oleme alati avatud uutele võimalustele ja partnerlustele, mis võivad viia vastastikuse kasvuni.

Kuidas Meiega Ühendust Võtta?

E-post: Saada meile e-kiri aadressil [Sinu E-posti Aadress], ja üks meie meeskonna liikmetest võtab sinuga võimalikult pea ühendust.

Telefon: Eelistad rääkida? Helista meile numbril [Sinu Telefoninumber]. Meie telefoniliinid on avatud [Töötundide Ajal].

Büroo Külastus: Meile meeldib kohtuda oma klientide ja partneritega näost näkku. Külasta meid aadressil [Sinu Kontori Aadress]. Palun helista ette, et kokku leppida kohtumisaeg.

Sotsiaalmeedia: Jälgi meid [Loetle Sotsiaalmeedia Platvormid] ning võid meile seal ka sõnumi saata.

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

K: Milliseid teenuseid pakub Massruum OÜ? V: Oleme spetsialiseerunud WordPressi ja WooCommerce’i arendustele, mobiilirakenduste arendamisele (keskendudes iOS-ile) ja kohandatud digilahenduste loomisele.

K: Kui kaua võtab tavaliselt projekti lõpuleviimine aega? V: Ajakava varieerub sõltuvalt projekti keerukusest ja nõudmistest. Võta meiega ühendust oma projekti detailidega, ja me anname sulle hinnangulise ajaraami.

K: Kas Massruum OÜ suudab hallata suure liiklusega veebisaite? V: Absoluutselt. Meie meeskonnal on kogemus skaleeritavate lahenduste arendamisel, mis on mõeldud efektiivselt suurte liiklusmahtude käsitlemiseks.

K: Kas pakute käivitamisjärgset tuge? V: Jah, pakume põhjalikku käivitamisjärgset tuge, et tagada sinu digilahenduse optimaalne toimimine.