Miks kasutada WordPressi?

by | juuni 26, 2023 | WordPress Nõuanded

WordPress on enim kasutatud veebiehitus- ja sisuhaldusplatvorm maailmas. Sellele tehnoloogiale on hinnanguliselt ehitatud ca. 40% Google otsingumootori poolt indekseeritud kodulehekülgedest.

Miks on WordPress kõige populaarsem sisuhaldusplatvorm? Miks oleme Massruumis keskendunud selle tehnoloogia arendusele?

Käesolevas artiklis proovime lühidalt aga tõhusalt läbi käia peamised põhjused, miks soovitame kasutada kodulehekülgede ja veebipoodide arenduseks WordPressi.

• Otsingumootorite jaoks optimeerimine (SEO)

See on ilmtingimata kõige olulisem põhjus WordPressi kasuks. Google armastab WordPressi ja sellele tehnoloogiale ehitatud koduleheküljed saavad otsingus alati kõrgemaid kohti, kui muud tehnoloogiad.

Eranditult oluliseim põhjus WordPressile kolimiseks on just SEO

Massruumis oleme kolinud sisu ümber spetsiaalkujundustega kodulehekülgedelt, WIX’ist ja muudelt veebiehitusplatvormidelt. Oleme näinud, millist efekti omab juba ümber kolimine ise.

Lisaks WordPressi enda SEO tugevusele on sellele tehnoloogiale saadaval ka suurepäraseid SEO optimisatsiooniks sobivaid pistikprogramme nagu Yoast ja SEOPress, mis aitavad Google edetabelis veelgi tõusta.

• WordPress on tasuta

WordPress on arendatud GPL litsensi alusel, mis sisuliselt tähendab avatud lähtekoodiga vabavaralist tarkvaralitsentsi. See omakorda tagab, et kodulehekülje arendamine ja ülesseadmine on võimalik korda saata tasuta.

Alustavatele ja väikestele ettevõtetele on see suurepärane võimalus oma äri käima lüüa võimalikult väikeste kuludega.

• Populaarsus ja laiendatavus

Nagu eelnevalt mainitud, on WordPress kõige populaarsem veebiarendusplatvorm maailmas. See tähendab, et WordPressi arendajaid on lihtne leida ning publitseeritud leheküljed on kvaliteetsed ning optimeeritud.

Kuna selle tehnoloogia ümber on kogunenud palju arendajaid, siis on saadaval tuhandeid WordPressi laiendavaid pistikprogramme (plugin’e). Kui WordPressi enda funktsionaalsusest ei piisa, siis leidub kindlasti mõni plugin, millega saab vajamineva süsteemi hõlpsasti ja soodsalt koduleheküljele lisada.

• Teemad

Teemadeks kutsutakse WordPressi maailmas kujundusi. Kui teie ettevõttele spetsialiseeritud kujunduse osas on soov kokku hoida, siis saab kujundustempliidi alla laadida või osta teemapoodidest nagu Theme Forest.

Kuna tegemist on kõige populaarsema veebiehitusplatvormiga, siis on kujundusi igas suuruses ja igale maitsele. Pigem on hetkel keeruline sobiv välja valida.

Massruum saab konsulteerida teie ettevõttele teema valimisega seotud küsimustes ning vajadusel aidata ka spetsiaalteemade disainimise ja arendamisega.

• eCommerce

WordPressi koduleheküljele saab vajadusel lisada ka veebipoe. WooCommerce on laialdaselt kasutusel ning suurepäraselt optimeeritud veebipoe platvorm.

Massruum on kogenud WooCommerce veebipoodide väljatöötamises ning oleme näinud sellel tehnoloogial jooksvaid poode, milles on tuhandeid tooteid.

• Kasutuslihtsus

Esmapilgul võib WordPressi administreerimiskeskus tunduda keeruline, kuid tegelikult on see väga hõlpsasti kasutatav ja loogiline sisuhaldusprogramm. Kasutuslihtsus on kindlasti üks kindlaid põhjuseid, miks peaks vaatama WordPressi poole.


Kõige paindlikum, populaarseim ja parima SEO’ga sisuhaldusplatvorm

Ilmselgelt on WordPressil ka miinuseid ja nõrku külgi. Näiteks oma populaarsuse tõttu on ta kõige rohkem häkitud platvorm. See tähendab, et peab olema ettevaatlik arendusel ning mõtlema läbi, milliseid pistikprogramme kasutada, kasutajatele soovitada võimalikult keeruliste salasõnade kasutamine jne.

Kuid oma mitmekülgsuse, paindlikkusega ja kasutajasõbralikkusega on WordPress siiski parim valik kodulehekülje ehitamiseks. Kohaldatavate kujundustega, mitmekeelsuse toega ja mugavalt kasutatavate pistikprogrammide valikuga on WordPress usaldusväärne tööriist nii väikesele, kui suurele ettevõttele. Pole vahet, kas vajate lihtsalt reklaamkodulehekülge, ajaveebi, täisfunktsionaalsusega veebipoodi või sotsiaalvõrgustikku, kõiki on võimalik sellele platvormile ehitada. Siinjuures ei tohi ka unustada WordPressi suurepärast SEO võimekust.


Kuidas aitab Massruum oma kliente WordPressi arenduses?

Massruum ehitab WordPressi kodulehekülgi juba rohkem kui 10 aastat. Ehitame hea meelega nullist täiesti uue kodulehekülje või veebipoe, kuid oleme spetsialiseerunud ja harjunud ka üle võtma suuri, juba toimivaid, veebilahendusi.

Vaata ka, mida räägivad meie kliendid

Esialgu püüame mõista kliendi vajadusi ning seejärel pakume välja parima lahenduse, kuidas kodulehekülg või veebipood edukaks muuta.

Võime tööd teha eelnevalt kokkulepitud skoobi alusel, kuid saame ka tegutseda kuu-eelarve põhiselt. Viimasel juhul planeerime iga kuu alguses teostatavad tööd, kooskõlastame need kliendiga ning hakkame tegutsema.

Meie soov on olla oma klientidele pikaajaline koostööpartner.

Kontakteeruge meiega numbril +372 52 44 100 või emailitsi info@massruum.ee

Massruum teeb WordPress kodulehti ja WooComerce veebipoode.

Võta ühendust ja räägime täpsemalt.