Tehtud Tööd

Siin näeb Massruumi projekte

Uuri Massruumi tehtud projektide kohta lähemalt ning loe kuidas aitame oma klientidel koduleheküljed paremaks teha. Kuna koduleheküljed ja veebipoed on nagu Tallinn, mis ei saa kunagi valmis, siis allolevate klientide kodulehekülgedega teeme siiani tööd.

Mokafit homepage screenshot

MOKAfit

Treeningstuudio sinu taskus.

MOKAfit on fitness treeningu kommuun ja treeningvideote kodulehekülg. MOKAfit pakub kasutajale treeningprogramme ja üksiktrenne. Leidub raskeid treeninguid, joogat, meditatsioone ning ka loenguid tervise ja heaolu kohta.

mokafit.com

okotuba.ee homepage screenshot

Ökotuba

Orgaaniline nahahooldus

Ökotuga on ökokosmeetika salong ja pood. Läbi e-poe müüakse orgaanilisi, vegan, puhtaid kosmeetikatooteid.

okotuba.ee

Sterotek homepage screenshot

Sterotek

Sterotek on filmiproduktsioonifirma, kelle toodetud on legendaarsed filmid nagu Ott Tänak – The Movie ja Kurvilise tee legendid. Ka nende filmide kodulehekülgede tehniline teostus on meie töö.

sterotek.ee

Netikino homepage screenshot

netikino.ee

Netikino, kino sinuga kaasas

Netikino on on-demand videoportaal Eesti filmidele. Läbi Netikino saab vaadata Eesti filme kõikjal maailmas.

netikino.ee

Tere tulemast Massruum’i “Tehtud Tööd” sektsiooni, kus tutvustame uhkusega meie tehtud projekte. Siin leiate valiku meie parimatest töödest, mis hõlmavad WordPressi veebilehti, WooCommerce poodide arendusi ja iOS mobiilirakendusi.

Innovatsioon ja Kvaliteet Iga Projektiga

Iga projekt on meie jaoks unikaalne, kombineerides innovatsiooni ja kvaliteeti, et luua lahendusi, mis vastavad meie klientide vajadustele. Vaadake, kuidas meie loomingulised ja tehnilised oskused on ellu viidud erinevates tööstusharudes.

WordPressi Veebilehed – Loovus ja Funktsionaalsus

Meie WordPressi projektid näitavad, kuidas kohandatud disain ja tõhusad funktsionaalsused aitavad kaasa edukatele veebilehtedele. Iga leht on loodud mõeldes kasutajakogemusele ja optimeeritud SEO jaoks.

WooCommerce Poed – E-kaubanduse Tippklass

WooCommerce’i projektides rakendame parimaid e-kaubanduse tavasid, et luua kasutajasõbralikke ja müügile orienteeritud veebipoode. Meie tööd demonstreerivad, kuidas meie lahendused toetavad klientide ärikasvu.

iOS Rakendused – Tehnoloogia ja Kasutajamugavus

Massruum’i iOS rakenduste portfoolio näitab meie oskust luua innovaatilisi ja kasutajasõbralikke mobiilirakendusi, mis toetavad nii ettevõtete kui ka lõppkasutajate vajadusi.

Teie Visioon, Meie Teostus

Iga projekti puhul on meie eesmärgiks mõista ja ellu viia teie visiooni. Tutvuge meie portfoolioga ja avastage, kuidas Massruum saab aidata teie digitaalseid unistusi teostada.

Massruum – Teie loovuse ja tehnoloogia partner.

Soovime, et ka Teie ettevõtte kodulehekülg oleks siin.

Võta ühendust ja räägime täpsemalt.