Korduma Kippuvad Küsimused

Tänud, et kaalud meie teenuste kasutamist. Me mõistame, et tihti on täpsustavaid küsimusi teenuste ja töötamisviisi kohta.

Käesolev lehekülg vastab tihti tekkivatele küsimustele. Kui tekib veel küsimusi, siis palun kontakteeruge julgesti.

3

FAQ

Korduma Kippuvad Küsimused

Miks WordPress / WooCommerce?

Aastate jooksul oleme eksperimenteerinud erinevate tehnoloogiatega kodulehekülgede ja netipoodide jaoks. Näiteks Shopify, OpenCart, Tumblr jne. on läbi käinud. Kõigil nendel platvormidel on oma head ja vead, aga WordPress paistab teiste seast silma SEO (otsingumootori optimiseerimise) suhtes. Google lihtsalt armastab WordPressi.

Kuigi WordPressi admin võib vahel keeruline olla, on ta siiski sisuhaldusplatvorm mida kasutatakse veebis kõige rohkem. Lisaks on ta tasuta ja GPL litsenseeritud.

Mis puutub WooComerce’i siis oleme näinud, kuidas sellel töötab kenasti veebipood, kus on tuhandeid tooteid. 

Kokkuvõttes, need tehnoloogiad on aastate jooksul proovitud ja testitud. Nad on tasuta kasutamiseks ning neid saab ümber programmeerida. Nad toimivad suurepäraselt, kui teada, kuidas nende täit potensiaali kasutada.

Milliste ettevõtetega koostööd teete?

Me töötame meeleldi väikeste ja keskmise suurusega ettevõtetega, kellel juba on töötav kodulehekülg või netipood. Me otsime koostööks ettevõtteid, kes soovivad oma kodulehekülgi ja netipoode optimiseerida ning paremaks muuta. 

Meie kliendid on erinevatest valdkondadest näiteks nagu fitness, kosmeetika, jaemüük jne. Meil on olnud võimalus tööd teha äridega, mis on väga erinevas kohas oma teekonnal. Mõned on olnud turul tegevad juba pikka aega, kuid on oma kodulehega kinni jäänud, teised on juba edukad, kuid soovivad kodulehekülge optimiseerida ning veel efektiivsemaks muuta.

Kuigi oleme enamasti pärit Eestist, siis meie teenusel geograafilist piirangut pole. Meeleldi aitame kliente mujalt Euroopa Liidust ning Ameerika Ühendriikidest.

Palju teenus maksab?

Proovime leida teile sobiva hinnastamispoliitika. Reeglina lepime kokku tunnitöö tasu.

Kui meil on piisav arusaam teie nõudmistest, siis oleme tihti teinud kuueelarve, ning lepime iga kuu alguses kokku, millised osad eelarve piires korda jõuame teha. Kuueelarved võivad alata €500’st ning minna mitme tuhandeni.

Kui räägime hindadest, siis hindame läbipaistvust ja avatud kommunikatsiooni. Eelarvestame suuremate tööde maksumusi enne, kui tööle hakkame ning hoiame teid kursis sellest, kuidas tööd kulgevad.

Meie eesmärk on pakkuda teile pikaajalist partnerlust hea hinna-kvaliteedi suhtega.

Kas teete ka muutuseid või uuendusi pärast projekti lõppemist?

Mõistame, et kodulehekülg või netipood on dünaamilised asjad, mis peavad arenema teie äriga käsikäes.

Me usume pikaajalisse koostöösse oma klientidega. See tähendab, et koostöö ei lõpe peale kodulehekülje ‘valmimist’. Me pakume ka edasi arendust ja hooldust mistahes ajal teil vajadus tekib.

Meie soov on, et netilahendus oleks uuendatud, funktsionaalne ning teie klientidele meeldiv. Soovime teie ärile pikaajalist edu.

Kas võtate üle ka mõne muu arendaja loodud WordPressi / WooCommerce lahendusi?

Loomulikult. Meil on pikaajaline olemasolevate lahenduste uuendamise ja hooldamise kogemus.

Viime teie netilehekülje uuele tasemele igal juhul, olgu see ehitataud mõne muu arendaja-, majasisese arendaja- või teie endi poolt. Kõigepealt vaatame lahenduse läbi, saame aru tema olukorrast, arhitektuurist, kasutatavatest tehnoloogiatest ja töötame välja paremaks muutmise plaanid.

Oleme kogenud erinevate programmeerimisstiilide töötamises ning alati austame olemasolevat süsteemi. Meie soov on, et te kodulehekülg on alati toimiv ja kiire, ning on tehtud võimalikult head kasutajakogemust silmas pidades.

Seega, kui soovid, et remondime mõnda probleemi, arendame uut funktsionaalsust, optimeerime kiirust või võtame üle hoolduse ja sisuhalduse, ning teeme uuendusi, igal juhul saame aidata.

Kas pakute ka SEO teenuseid?

Me põhiline fookus on WordPressi arendusel. Mõistame SEO rolli veebiarenduses ja kodulehekülje edus.

Kõikide projektide puhul arendame SEO head tava silmas pidades. See tähendab SEO-sõbralikku struktuuri, meta tag’e,  pealkirju, ALT tekste, Schema.org’i tag’imist jne.

On oluline aru saada, et kuigi me kõiki tehnilisi SEO elemente oma töös rakendame, ei paku me otseselt siiski SEO teenuseid, nagu märksõna uuringud, sisuloomet või ‘backlinkide’ loomist. Need SEO tegevused jätame SEO’le spetsialiseerunud agentuuridele.

Kokkuvõttes tegeleme arendades kõvasti SEO’ga et edasine SEO strateegia ning tegevused oleks võimalikult lihtsad SEO spetsialistile.

On teil ka kogemust makse- või POS süsteemide liitmisel?

Oleme ühendanud palju erinevaid maksesüsteeme ja ‘Point of Sale’ (POS) takrvaralahendusi veebilehtedega.

Mõistame, et maksesüsteemi edukas ühendamine teie netipoega on väga oluline. Suudame ühendada erinevaid maksesüsteeme nagu näiteks Stripe, Montonio, Maksekeskus, Everypay jne. See tähendab, et võite ise valida, millist maksesüsteemi kasutada soovite.

Samamoodi oleme ka ühendanud POS süsteeme kodulehekülgedega, et hoida teie netipoe inventar ja müük kooskõlas laoseisudega.

Meile väga meeldivad keerukad ülesanded nagu süsteemide liitmised. Need aitavad meil õppida lisa ning kasutada oma tehnilisi oskusi äriarenduseks. Oleme valmis aitama maksesüsteemida, POS süsteemida või mistahes muu süsteemi ühendamist teie koduleheküljega.

Mul on WordPressi pistikprogrammi idee. Kas aitate?

Ehitame hea meelega täiesti uusi pistikprogramme (Pluginaid). Ehitame ka ise pluginaid ja paneme neid marketisse müüki. 

Kui teil on valmis kontsept või ainult esialgne idee, saame igal juhul aidata teid ajurünnakuga ning hiljem ka arendamisega.

Olete valmis viima olemasoleva WordPressi või WooCommerce’i projekti järgmisele tasemele? Võtke meiega täna ühendust konsultatsiooni saamiseks ja laske meil luua teie vajadustele vastavad täiuslikud veebilahendused.